Aquameden – Společnost pro aplikovaný výzkum a vývoj pomocí využívání nevšedních vlastností a možností lidského vědomí

Výškovická 565/168, Výškovice (2 patro) 700 30 Ostrava Moravskoslezský kraj

  • Telefon: +420 595 541 244
  • Mobil: +420 724 421 953
  • IČO: 41083245

Popis činnosti

Naše produkty jsou určeny pro širokou veřejnost, pro podporu a ochranu zdraví člověka.

Nabízíme profesionální odrušování GPZ přístrojem EKOplus. Součástí instalace přístroje je i dokonalé rozbití psychosomatických zón. Bezkonkurenční teologie, náklady na 1 m² max. 15,93 Kč, stálý účinek mnoho desetiletí.

Pro stavitele nových rodinných domků nabízíme komplexní posouzení místa pro budoucí objekt, doporučení dislokace budoucí stavby z hlediska GPZ – světových stran – elektromagnetického smogu a případných psychosomatických energií.

Nabízíme dokonalou ochranu biopole – aury. Místo amatérské výroby amuletů a talismanů si pořiďte RESONATOR SALUTIS – (RS). Ten v součinnosti s Vaším biopolem na základě aplikování poznatků kvantové fyziky Vás ochrání tak dokonale, že Vám to úžasně změní život. RS je tak dokonalý, že svým pozitivním působením příznivě ovlivňuje mezilidské vztahy. Doporučujeme obzvláště těm, kteří se denně stýkají s množstvím lidí a cítí se pak unavení.

Nabízíme unikátní doplněk stravy – produkty Matuzalem. Účinná látka – specifický flavonoid, je součástí základních komponentů, bez kterých se neobejde žádná buňka těla. Zároveň se tento flavonoid podílí na opravách DNA.

Nabízíme volnými energiemi sycenou vodu – Aqua Forte. Účinek je univerzální a je založen na stejném fenoménu, jako je tomu u léčivých přírodních pramenů se silnými účinky.

Nabízíme diagnostiku a zjišťování skutečných příčin onemocnění a k tomu komplexní poradenství.


Nabízíme pomoc a řešení v případech, kdy se lidé v obydlí necítí dobře, mají bezdůvodné pocity strachu, děsu, mají závažné problémy se spánkem, nebo racionálně nezdůvodnitelné pocity, že v obydlí je něco v „nepořádku“.

Odeslat poptávku nebo dotaz: Aquameden – Společnost pro aplikovaný výzkum a vývoj pomocí využívání nevšedních vlastností a možností lidského vědomí

Výškovická 565/168, Výškovice (2 patro) 700 30 Ostrava